Bezúdržbové hliníkové PLOTOVÉ DÍLCE pro Brno a okolí

Ploty a brány GELEND osloví zákazníky, kteří kladou důraz na estetiku a ocení minimální potřebu údržby. Hliníková konstrukce nerezaví, nehnije, slouží neomezenou dobu. Množství profilů nabízí klasické i originální vzory s různými typy povrchů pro ozdobné a dekorační ploty, které budou sloužit pro řadu generací .

Ploty, brány a zábradlí GELEND pro konečnou úpravu exteriéru a interiéru staveb dodáváme a montujeme nejen v okolí Brna, ale po celé ČR a zahraničí. Systémy GELEND z lehkých slitin nabízející nové možnosti konstrukce zábradlí pro schodiště a terasy, francouzská okna, plotové výplně, bazény, přepážky pro administrativní a obchodní centra, dekorativní stěny apod.

V Brně o okolí nabízíme zhotovení plotů a zábradlí do 4 týdnů, po celé ČR a v zahraničí do 6 týdnů.

Základní typy provedení hliníkových plotů a bran najdete v podkategoriích níže. Mimo ty základní provedení je možné navrhnout i jiný vlastní design, nebo upravit stávající předlohu oplocení.

Některé typy hliníkových plotů Gelend nabízíme na našem e-schopu HLINÍKOVÝ PLOT – Willmarkt.cz .

Zde najdete ceny na některé standardní provedení a rozměry hliníkových plotů. Ceny jsou počítány na standardní rozměr, ale výroba hliníkových plotů a bran je podle vašich zadaných rozměrů.

V případě dotazu prosím kdykoliv kontaktujte:
Kontakt 603 748 782 e-mail. info@gelend.cz, nebo mail@aluris.cz .

Nechcete pravidelně udržovat dřevěný či ocelový plot? Řešením mohou být bezúdržbové hliníkové a kompozitní ploty Gelend.

Dodáváme a montujeme plotové dílce, brány branky, zábradlí.
Plotové dílce bezúdržbové hliníkové,  povrch komaxit, odstín dle výběru. Neomezená životnost bez údržby.

Pokud si vyberete některé z provedení plotů Gelend, naceníme Vaši poptávku na konkrétní délku.
Můžeme dodat i sloupky pro zabetonování (dodává se zvlášť pro zabetonování před montáží plotu), nebo sloupky s patkami pro kotvení do betonu.
Součástí hliníkových plotů mohou být i dodávky hliníkových bran všech typů. křídlových, pojezdových, samonosných posuvných i v teleskopickém provedení, a taktéž vstupní branky a zábradlí.
Design plotu si můžete vybrat podle našich standardních provedení, nebo navrhnout vlastní, ploty a brány vyrábíme na zakázku.
V případě Vašeho zájmu podáme podrobnější informace, provedeme zaměření a zpracujeme nabídku.

e-mail: mail@aluris.cz   info@gelend.cz       +420 603 748 782